دکتر ناهید ظریف صنایعی

سمت: رئیس دانشکده مجازی
مرتبه علمی: استاد

CV

ایمیل: nzarifsanaee@gmail.com

آدرس پستی: شیراز خیابان نشاط، دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز
تلفن: ۰۷۱۳۲۳۶۱۶۱۸        داخلی: ۲۲۰۹

 

 
 

پیام رئیس دانشکده مجازی

 

آموزش ضرورتی انکار ناپذیر در توسعه جوامع است و در این مسیر برای پیشرفت و توسعه لازم است همگام با پیشرفت های فناوری گام برداشت. در جهان امروز آموزش مجازی مرزها را در نوردیده است و خود را به امری حتمی و ضروری در دانشگاه های دنیا تبدیل کرده است.
دانشگاه های ایران نیز از این امر مستثنی نبوده اند و سالهاست که قدم های خوبی در این مسیر برداشته شده است. دانشجویان بسیاری با این روش تحصیل کرده اند و فارغ التحصیلان این شیوه آموزشی به بازار کار و ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هدایت شده اند.
دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان قطب آموزش الکترونیکی پیشرفته در علوم پزشکی کشور فعالیت های خود را در این حوزه از سال ۱۳۸۷ آغاز و همگام با پیشرفت های فناوری محدوده عملکرد خود را گسترش داد تا در سال ۱۳۹۵ به عنوان دانشکده مجازی فعالیت نماید.
درحال حاضر دانشکده مجازی علاوه بر تربیت دانشجویان به شیوه مجازی به دلیل ماهیت قطب علمی بودن خود وظیفه توسعه آموزش های مجازی را به گروه ها و دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، کلان منطقه پنج و ارائه مشاوره به سایر دانشگاه های کشور نیز بر عهده دارد.
دانشکده مجازی خود را به رعایت کیفیت در ارائه آموزش ها، ایجاد یادگیری معنادار در مخاطبان و تشویق یادگیرندگان به یادگیری مادام العمر متعهد می داند.
ریاست دانشکده مجازی از تمامی اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز که بدون وجود محترم ایشان جایگاه امروز متصور نبود و همچنین حمایت بیدریغ ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاونت محترم آموزشی، رییس محترم دانشکده مجازی علوم پزشکی کشور و معاون محترم آموزشی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همواره کمال تشکر را دارد و تداوم وجود خود را مدیون تلاش های بی پایان این عزیزان می داند.

با آرزوی سربلندی همیشگی ایران اسلامی
دکتر ناهید ظریف صنایعی
مهرماه۱۴۰۱

 

 

 

 

  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.